Przeskocz do treści

Kancelaria notarialna – zakres usług.

Notariusz jest osobą zaufania publicznego, która została uprawniona i mianowana przez Ministra Sprawiedliwości do sporządzania aktów notarialnych oraz do wykonywania innych czynności notarialnych. Notariusza obowiązuje ochrona.

O nas

Nasza Kancelaria Notarialna świadczy najwyższej jakości usługi związane z obsługą prawną firm, instytucji oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie połączone z wiedzą i zamiłowaniem do wykonywanej profesji sprawiają, że usługi świadczone przez nasze biuro należą do najlepszych w mieście.

Nasi specjaliści zajmują się między innymi:

  • udzielaniem porad i konsultacji prawnych związanych z obrotem nieruchomościami oraz innymi dziedzinami prawa.
  • konsultacją dotyczącą umów notarialnych i ich sporządzaniem
  • sporządzaniem aktów poświadczenia dziedziczenia
  • doręczaniem oświadczeń
  • sporządzaniem protestów weksli i czeków oraz spisywaniem protokołów
  • przyjmowaniem oraz przechowywaniem papierów wartościowych, weksli i pieniędzy
  • sporządzaniem wypisów, odpisów i wyciągów z różnych dokumentów
  • wykonywaniem innych czynności notarialnych.

Wachlarz usług naszej kancelarii jest jak widać bardzo szeroki. Ponieważ pracują u nas wyłącznie wybitni specjaliści z dziedziny prawa notarialnego, powierzając nam swoje sprawy mają państwo pewność, że wszystko wykonane zostanie zgodnie z planem i zgodnie z przepisami prawa.

Notariusz Poznań

Nasi pracownicy działają głównie na terenie Poznania i okolic. Jeśli jednak zaistniałaby konieczność zajęcia się sprawą z innego miasta lub innej części kraju, z pewnością nie będzie stanowiło to dla naszych specjalistów żadnego kłopotu.

Połączenie pasji, wiedzy i wieloletniego doświadczenia w branży owocuje w naszym przypadku wyjątkowo obficie. Przez wszystkie lata działalności udało się nam pomóc setkom jeśli nie tysiącom ludzi. Sporządzaliśmy akty notarialne na potrzeby prywatnych klientów oraz przedsiębiorców.

Jeśli i Państwo chcą dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Sprawdź więcej na: notariuszrataje.pl